JÄRELTURU MAAKLERTEENUS

Oled õiges kohas, kui soovid teada saada, miks peaksid valima OldeVara Kinnisvarabüroo enda kinnisvara müügiga tegelema.
Oleme piisavalt suured, et pakkuda kinnisvaramaastikul tipptasemel teenust ning niivõrd väikesed, et suhtleme klientidega ka pühapäeval.

Üheksa aasta jooksul oleme läbi viinud üle 700 tehingu ning tavaliselt alustatakse meiega koostööd kolmel põhjusel:

 1. Klient ei ole aktiivselt kinnisvara müümisega varasemalt tegelenud, mistõttu soovib müügiprotsessi usaldada meie professionaali kätte, kes oskab nõu anda, vara atraktiivseks muuta ning tehingu läbi viia nii, et müüja huvid oleksid võimalikult hästi kaitstud.
 2. Klient kasutab meie maaklerteenust kui mugavusteenust ning kasutab kogu müügiprotsessile kuluva aja millegi olulisema peale.
 3. Meie teenuse hinna-kvaliteedi suhe on väga hea.

Nagu meie nimigi vihjab, siis on oluline teada, et OldeVara on Eestis üks väheseid kinnisvarabüroosid, kes on oma fookuseks võtnud järelturu, ehk kinnisvara, mis on juba kasutusel olnud. Olgu selleks korter, ridaelamuboks, suvila, eramaja vms.
Eesmärkide saavutamisel aitab meid kaasa pikaaegne kogemus siin valdkonnas. Oleme enda tegevusaja jooksul aidanud sadadel inimestel nende kinnisvara teiste seast esile tuua ning tehingusse jõudnud turu maksimaalse hinnaga.

Kui peaksid usaldama enda kinnisvara müügi meie kätte, võid kindel olla, et teed koostööd kogenud ekspertidega, kellest igaüks on pühendanud ennast kinnisvarale ja antud valdkonnas eneseharimisele. Seda läbi erinevate koolituste, seminaride ja webinaride. Me eristume konkurentidest, sest ammutame teadmisi nii Eestist kui ka väljastpoolt.

Kas müüa ise või kasutada OldeVara maaklerteenust?

Enne müügiga alustamist proovi vastata järgmistele küsimustele:

 • Kas mul on päriselt aega vastata kõikidele huviliste ja maaklerite kõnedele ning teostada näitamisi tööajal ning nädalavahetusel?
 • Kas ma olen isiksuselt müügiinimene, talun kriitikat ja naudin inimestega suhtlemist?
 • Millised on minu kinnisvara hinda mõjutavad positiivsed ning negatiivsed tegurid?
 • Kas ma peaksin enne müüki enda kinnisvaraga mingisuguseid parendusi tegema?
 • Mis summa peale tuleks hindamisakt, kui see täna tellida?
 • Mis summaga tuleks müüki alustada, et maksimaalne tulu teenida?
 • Mida saab teha ära selleks, et ostuhuvilised just minu kinnisvara vastu võimalikult suurt huvi üles näitaksid?
 • Mida tuleks riskide minimaliseerimiseks notariaalsesse ostu-müügilepingusse kirja panna juhuks, kui ostja pärast lepingu sõlmimist puuduste osas nõude esitab?

Kui mõni punkt tekitas ebakindlust, siis tasuks kaaluda meiega koostöö tegemist.

Mida me siis täpsemalt teeme?

Me läheneme igale kinnisvarale individuaalselt ning alustame müügiprotsessi alati kinnisvaraga kohapeal tutvumisest ja põhjalikust analüüsimisest. Teeme selgeks vara hinda mõjutavad tegurid ning anname soovitusi parenduste tegemiseks, kui need aitavad müügihinda tõsta või kiiremini tehingusse jõuda. Müügihinna nõustamisel lähtume alati kinnisvara potensiaalist ja koostööpartneritest hindajatelt saadud tagasisidest.

Kui müügihind on omanikuga paika saadud ja kinnisvara on meie soovituste järgi müügiks ette valmistatud, siis võtame ette atraktiivse visuaalse materjali koostamise (kaamera- ja droonifotod ning vajadusel ka videod)
Kogutud info ja loodud visuaalse materjali põhjal töötame igale kinnisvarale välja just talle omase turundusstrateegia, mis aitaks õigeid ostuhuvilisi suunata ja maksimeerida nähtavust nii internetis, kui ka väljaspool seda.

Seejärel alustame aktiivse müügi, kliendipäevade korraldamise ja näitamiste läbiviimisega. Näitamiste korraldusliku poole lepime iga omanikuga individuaalselt kokku. Mõni omanik soovib ise viibida näitamiste juures, enamik teevad meie maaklerile võtmest koopia ning soovivad lihtsalt peale näitamist saada maaklerilt tagasisidet. Me oleme täheldanud, et huvilised on julgemad enda arvamuse avaldamisel, kui omanikku kõrval ei viibi.

Kogu aktiivse müügiprotsessi käigus tegeleme uute müüki edendavate ideede ellu viimisega ning müügimaterjalide pideva uuendamisega. Selle kõigega hoiame loomulikult kursis ka kinnisvara omanikku, et oleks alati teada, kuidas müük edeneb.

Kui ostuhuviline klient on leitud, siis aitame tal laenuvõtmise protsessis paremaid ning kiiremaid otsuseid langetada läbi erinevate pangakontaktide. Pangast vastuse saamiseks läheb ostjal vaja lisaks hindamisakti – selle koostamiseks omame mitmeid koostööpartnereid erinevatest kinnisvaraettevõtetest.

Protsessi viimaseks oluliseks sammuks on tehingu ettevalmistamine ning läbiviimine niimoodi, et müüja huvid saaksid parimal võimalikul moel kaitstud. Olles objektiga tuttavaks saanud, oskame ostjale olemasolevaid puuduseid selgitada, lahendusi pakkuda ja ette näha ka võimalikke tulevasi vaidluskohti. Tehingu ettevalmistamisel keskendume riski minimaliseerimisele, et ostja hakkab tulevikus müüja vastu nõudeid esitama.

Kokkuvõttes saab meie hoolde jätta rahulikult kõik müügiga seonduva, paberimajanduse, kommunikatsiooni erinevate osapooltega, lepingute ettevalmistamised jpm. OldeVara meeskonna eesmärk on muuta kinnisvara müügikogemus selliseks, mida teistelegi tahetakse soovitada!

Kui suur on vahendustasu?
Kivisse raiutud protsenti meil õnneks ei ole. Pane julgelt meile päring teele, me vaatame kiirelt üle kinnisvara tüübi, asukoha ning turunduse eelarve ja anname vastuse.
Lubame, et vahendustasu suurus südamelööki vahele ei jäta. Seda eelkõige põhjusel, et meil on enda büroos olemas tehnika ja kompetents valdavas osas kõiges ehk me ei osta täiendavaid teenuseid ise sisse.