Oldevara kinnisvarabüroo

OldeVara – usaldusväärne ja kogemustega kinnisvarabüroo, mille põhiliseks fookuseks on järelturu kinnisvara. Meie pea kümneaastane kogemus kinnisvara valdkonnas tähendab, et suudame leida sobiva lahenduse igale kliendile. Olgu selleks realiseerimist vajav kodu, suvila või maatükk – me oskame igat tüüpi kinnisvara huviliste jaoks atraktiivseks muuta ning kinnisvaraomanikele võimalikult suurt tulu teenida.

Järelturu maaklerteenuse kohta saad täpsemat infot siit: https://oldevara.ee/teenused/maaklerteenus/

OldeVaras mõistame, et kinnisvara müümine ja ostmine on kõigi elus väga suur ning oluline otsus. Seetõttu oleme võtnud eesmärgiks antud protsess klientide jaoks võimalikult stressivabaks muuta. Aitame kinnisvaramaastikul õigeid otsuseid langetada ning turvalisi tehinguid teha. Tänaseks leiab meie kliendibaasist juba üle 700 rahuloleva kliendi, kellel oleme aidanud kinnisvara müüa, osta või rentida.

Kõik meie maaklerid on Eesti Kinnisvara Maaklerite Koja liikmed ning omavad kohalikust kinnisvaraturust väga head ülevaadet. Tehingute edukaks läbiviimiseks teeme koostööd kohalike pankade, teiste büroode maakleritega ning hindajatega.
Kõikide kinnisvaraobjektide informatiivse ja visuaalse müügimaterjali, ehk pildid ja videod toodame ise.

Püsiva kliendisuhte loomisel lähtume vastastikusest usaldusest ja läbipaistvusest. Me leiame enda klientide jaoks alati aega.

Seega, kui olete planeerimas koduvahetust, soovite kinnisvarale uue omaniku leida või teil on lihtsalt küsimusi kinnisvaraturu kohta, siis meie oleme valmis aitama.

 

Klientide tagasiside

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.