KINNISVARAMAAKLERI ELUKUTSE - KEERULINE AMET VÕI ÄGE ELUSTIIL? ALUSTA UUT KARJÄÄRI MEIE JUURES!

MIKS ON PRAEGU HEA AEG MAAKLERIKS HAKATA?
Täna on hea aeg alustada, sest paljudel maakleritel on müügimuskel nõrgaks jäänud. Kinnisvaramaastikul saab müügitööd teha praegusest tunduvamalt aktiivsemalt ja kinnisvaraomanikud on valmis sellise teenuse eest väärikalt maksma. Enesekindlatele ning suure õpisooviga müügiinimestele on tekkinud suurepärane võimalus teha algust uue väljakutsega, mis võib meie juures olles kiiresti muutuda uueks elustiiliks.

KUIDAS OLDEVARA ERISTUB?
Me oleme uuendusliku mõtteviisi ning selge visiooniga seltskond. Uuendasime värskelt enda brändi – sh. uus visuaalne kuvand, värske müügimaterjal, kasutajasõbralikum koduleht ja uus kontor (aadress: Kadaka tee 63/1, Mustamäe linnaosa, Tallinn).
Keskendume inimeste kodude ja olemasolevate investeerimisobjektide müügile. Meil on olemas kompetents, tehnika ning vajalikud koostööpartnerid, et igat tüüpi kinnisvaraga parim võimalik tehing teha. Iga objektiga tegeleme kui ühtne meeskond, kelle eesmärgiks on soovitud tulemus saavutada.

MIKS OLDEVARA KINNISVARABÜROO?

Meie koolitused on sellised, peale mida oskad uute klientidega kokkuleppeid saavutada ning me õpetame päriselt selgeks, kuidas kinnisvaramaastikul häid tehinguid teha.
Seal hulgas teeme selgeks:
+ Kinnisvara ABC (klientide otsimisest-võtmete üleandmiseni)
+ Kinnisvaraportfelli ehitamise meetodid
+ Suure portfelli haldamise saladused

Meie büroo mentorid Gert-Erik ja Andreas on Sinu töötegemisi igapäevaselt toetamas. Neil on tugev müügikogemus nii Ameerikast kui Eestist ning nad on viimase 10 aasta jooksul Eestis läbi viinud üle 700 kinnisvaratehingu. Lisaks on nad mõlemad professionaalsed kinnisvara fotograafid, olles atraktiivseks muutnud üle 1200 erineva kinnisvaraobjekti. Sinul, kui kinnisvaravaldkonnas alustajal, on meie juures suur eelis konkurentide ees.

MIKS ON MEIE JUURES PAREM?
Me oleme paindlikumad ning Sa ei pea hommikust õhtuni võistlema kümnete kolleegidega uute objektide eest. Seal hulgas saad ise valida mis piirkonnas ning milliste klientidega tegeleda soovid. Me teeme Sulle koolituste käigus selgeks erinevad meetodid uute klientide hankimiseks, aitame need meetodid praktikas tööle panna ning oleme küsimuste tekkimise korral alati toeks. Ajalugu on näidanud, et 100%-lise pühendumisega alustav maakler ehitab meie juures enda kliendibaasi kiirelt üles ning tagab sellega endale märkimisväärse sissetuleku.

KUI PALJU MAAKLERID TEENIVAD?
Keskmine vahendustasu, mida kinnisvarabürood klientidelt küsivad on 2% kuni 4% kinnisvara müügihinnast. Alustavad maaklerid teenivad sellest tavaliselt 30-50%. Seega vaata üle, mis hinnatase sinu tegutsemise piirkonnas on, mõtle kui palju erinevaid kinnisvaraobjekte kuu jooksul müüa suudad ning ülejäänud matemaatika tee ise. Olenevalt kinnisvarabüroo poliitikast, tõuseb maakleri teenitav protsent vastavalt maakleri kogemusele, staažile või tulemustele. Täpsema info meie palgasüsteemi kohta avaldame vestlusel.

MILLISED ON TÖÖÜLESANDED?
+ Koolitada ennast pidevalt (ettevõttesisesed koolitused, raamatud, podcastid, uudised jne)
+ Olla nähtav ning olemas enda klientide ja huviliste jaoks
+ Klientide hankimine läbi aktiivmüügi ning iseenda turundamise
+ Kliendikohtumiste läbiviimine ja kokkulepete sõlmimine
+ Kinnisvara ettevalmistus ja presenteerimine huvilistele
+ Tehingute ettevalmistus ning vara üleandmise korraldamine