Droonikaadrid kinnisvarast

Oled huvitatud kinnisvara turundamisest uuel ja haaraval viisil? Tutvustame järgnevalt meie kinnisvara droonifotograafia teenust.

OldeVara pakub võimalust esitleda kinnisvara läbi kõrgkvaliteetsete droonifotode ja videode. Meie kogenud droonipiloodid suudavad pakkuda teile pilte ja videoid, mis jäädvustavad teie kinnisvara parimad küljed unikaalsetest vaatenurkadest.

Kasutades kaasaegset droonitehnoloogiat ja professionaalset fotograafia- ning videotehnikat, tagame atraktiivse visuaali pildistatavast objektist. Meie eesmärk on luua kinnisvaraomanikele võimalus näidata potentsiaalsetele ostjatele või üürnikkudele oma vara parimal moel ning tuua esile selle ilu ja eripära. Droonipildid annavad võimaluse näidata kinnisvara atraktiivset asukohta, lummavat maastikku ja üldist ülevaadet ümbritsevast piirkonnast. Me oleme hästi kursis Eesti kinnisvaraturu eripäradega ning oskame välja tuua seda, mida kliendid näha soovivad.

Lisaks sellele võib droonifotograafia anda teile eelise konkurentide ees, pakkudes ainulaadset ja kaasahaaravat kogemust. Kvaliteetsed õhust tehtud fotod ja videod tõmbavad vaatajate tähelepanu ning annavad võimaluse kinnisvara eristada ja esile tõsta.

Seega kui soovite oma kinnisvara turundamisel välja paista ja pakkuda potentsiaalsetele klientidele või üürnikutele midagi erilist, siis võtke meiega ühendust. Oleme siin, et tuua esile teie kinnisvara ilu ja potentsiaal droonifotograafia abil.

Töö teostamise eripärad:

Droonipiltide ja -videode tellimisel tuleb silmas pidada, et sademete esinemise korral ja üle 8m/s tuulega ei saa tööd teostada.
Juhul, kui pildistatav objekt asub lennujaama lähialas (https://aim.eans.ee/droonikaart/ leheküljel tumelilla ala), siis tuleb arvestada, et lennuloa saamine sobiva ilmaga päevaks võib võtta aega alates 3-st päevast kuni mitme nädalani.

Teenuse hind:
Kinnistu droonikaadrite tellimine Harjumaa piires maksab tavaliselt 100€. Keerulisemate fotode ja videode jäädvustamisel kooskõlastame kliendiga hinna peale päringu edastamist.
Pakume soodushinda, kui droonipildid tellitakse meilt koos kinnisvara pildistamise teenusega. Tehtud töödega saab tutvuda meie portfoolio lehel: https://kinnisvarafotod.com/

Seega pane enda pildistamise soov meile julgelt teele ning me anname 24h jooksul vastuse.