Klientide tagasiside

 • Gert-Erik on ülimalt täpne, süstemaatiline, kiire ja väga profesionaalne oma töös. Juba esimesel kohtumisel jättis Gert-Erik meile väga meeldiva mulje ning vaid paari päevaga leidis ta meie kinnisvarale hulganisti huvilisi. Kindasti soovitame teda ka oma tuttavatele ja edaspidi on Gert-Erik NR 1 maakler, kellele helistame kui peaks olema kinnisvara soetamise või müügi soov.

  Marina ja Rolf
  Õismäe tee korteriomanikud
 • Olen aastate jooksul igasugu “Maakleritega” kokku puutunud ning selle tõttu pigem skeptilise hoiakuga nende suhtes. Oma korterit müüma hakates otsustasime siiski maakleri teenust kasutada, sest hea maakler on ikka suureks abiks küll. Gerti soovitas mulle minu endine töökaaslane, kiitis. Nüüd võin Gerti ka julgelt ise soovitada. Professionaalne, töökas, rahulik, abivalmis, põhjalik. Seisab ilusti kliendi huvide eest, teeb head müügitööd ja räägib nii nagu asjad on.

  Ott T.
  Endine Mäe tänava omanik
 • Suured tänud maakler Gert-Erik Linikojale, kes aitas meil professionaalselt ja edukalt suvila müügiprotsessi läbi viia. Väga kiiresti leidus sobiv ostja ja jäime tehinguga väga rahule. Gert on hea suhtleja, viisakas ja temaga oli rõõm koostööd teha. Soovitan kindlasti ka teistele!

  Kristina E.
  Endine Käbimetsa omanik
 • Minu korterit müüs enne teine maakler, kui Gert-Erik müümise üle võttis toimus korteri müük väga kiiresti.
  Tänan Sind väga hea ja kiire töö eest!

  Ene T.
  Endine Pika tänava omanik
 • Ka mina üritasin oma korterit kõigepealt ise müüa ja tulemuseks oli see, et pidevalt helistasid mulle ainult kinnisvaramaaklerid, kes oma teenuseid pakkusid. Lõpuks nõustusin lepingu tegema maakler Gert-Erik Linikojaga, kes oli kõige järjekindlam, kuid samas mitte pealetükkiv – ta ei lase end unustada ei müüjal ega potentsiaalsetel ostjatel. Ta on väga hea suhtleja ja asjaajamises väga korrektne – näiteks kõige kokkulepitu kohta saatis alati meeldetuletuse ja raporteeris regulaarselt oma tegevusest ostja leidmisel. Müügiperioodil oli piirkonnas sarnaseid pakkumisi palju, kuid ostja leidis ta vähem kui kahe kuuga. Tubli maakler, teeb oma tööd hingega, julgen soovitada!

  Mari K.
  Endine Sõpruse puiestee omanik
 • Esimest korda elus olin sunnitud tegelema kinnisvara müügiga. Teadsin vaid, et kindlasti ma ei soovi ühegi maakleri teenuseid, vaid saan ise hakkama. Peale müügikuulutuse üles panemist aga imestasin, et miks mulle helistavad ainult maaklerid, mitte potentsiaalsed ostjad. Esimese asjana olin valmis kohe hinda alandama, kuid õnneks õigel hetkel helistas mulle OldeVara maakler Gert-Erik Linikoja, kes väga hea suhtlejana, suutis mind ümber veenda, miks mul ikkagi võiks maakleri abi vaja minna. Kohe peale kohtumist Gert-Erikuga minu suhtumine maakleri teenuse kasutamise kohta muutus. Kõik tema nõuanded, kuidas müügikuulutust paremaks teha töötasid, ja natukese aja pärast oligi potentsiaalseid ostjaid väga palju. Sain korteri müüdud päris kiiresti ja hinda alandamata. Hindan väga Gert-Erik Linikoja tööd ja soovitan kindlasti ka teistele, kellel puuduvad teadmised kinnisvara edukast müügist.

  Nele K.
  Endine Tammiku tee omanik
 • Üritasin ka ise oma korterit alguses müüa, kuid asi hakkas “jooksma”, kui minuga võttis ühendust maakler Gert-Erik Linikoja, kes lubas müüa minu korteri kiirelt maha ja täpselt seda lubadust ta ka pidas. Kuuga oli minu jaoks väga heade tingimustega kindel ostja olemas! Kindlasti soovitan teda maaklerina ning tulevikus võtaksin teda ennast taas esindama! Super töö

  Kätlin K.
  Endine Taludevahe tänava omanik
 • Очень благодарны маклеру Gert-Erik Linikoja за проделанную им работу, внимательность и быстрое информирование в процессе покупки квартиры по любым возникающим вопросам. Маклер очень профессиональный и корректный. В отличае от многих других маклеров, с кем пришлось столкнуться, он действительно заинтересован в качественном выполнении своей работы. Остались очень довольны и очень рекомендуем выбрать данного маклера для помощи в покупке жилья! От нас большое спасибо за сотрудничество!

  Dmitri ja Yulia
  Endised E. Vilde tee ostjad
 • Gert-Erikut soovitas mulle hea tuttav, kes oli tema müügitulemustega väga rahul. Sedasama võin nüüd öelda mina – ta müüs minu korteri, mille müük ei olnud sugugi kergete killast, kiiresti, professionaalselt ja igati asjakohase hinnaga. Kindlasti soovitan teda oma tuttavatele, kes vajavad maakleriteenust nii oma kinnisvara ostul kui müügil. Aitäh Sulle hea töö eest ja edu edaspidiseks!

  Helga T.
  Endine Tohu tänava omanik