Lihula mnt 7, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Lääne maakond

1- toaline, renoveeritud korter kesklinnas

39 000 €

1 304 €/m2

39 000 €

1 304 €/m2
Korter
  • 1 tuba

  • 29.9 m2

  • 2/4

Korter

Kirjeldus

MAJA

Haapsalus kesklinnas asuv 48 korteriga maja on valminud aastal 1965. Majas on kolm trepikoda. Katus vahetatu. Rõdud renoveeritud. Otsaseinad soojustatud. Trepikojad on lukustatud ja varustatud fonolukksüsteemiga. Maja haldab korralikult toimiv ühistu.

Korter asub nelja korruselise maja teasel korrusel. Korter paikneb peatänava poolsel küljel ja on õhtupäikse poolne. Maja ees on suur parkla, Parkimine tasuta. Teest eraldab maja ilus puudeallee.

KORTER

Ühe toaline korte on renoveeritud. Seinad värvitud. Wc ja pesemisruum on plaaditud. Elektrikilp paigaldatud korterisse. Elektrijuhtmestik uus. Tuba on avar valgusküllane ja soe. Köögis korralik köögimööbel. Korteri põrandaid katab tammepiudust laminaatparkett.

KOMMUNIKATSIOONID

KÜTE: keskküte

LÄHEDAL

Majast üle tee asuvad staadion,Haapsalu veeskeskus, soprdihoone. Haapsalu vanalinna on vaid jalutuskäigu kaugus. Kauplused perearstikeskused, kohvikud  iluteenused samuti kõik kodust vaid jalutuskäigu kaugusel.Paralepa rand ja puhkeseskus on jäävad 2 km kaugusele.

Kui tunned, et see väike kodu võiks just sinu omaks saada siis võta julgelt ühendust ja vaatame koos üle. Oma silm on kuningas!

  • Dušš
  • Elekter