Suur sügisene kliendipäevade nädal E.12.10.2020 - P.18.10.2020

 

HARJU MAAKOND

1-TOALISED KORTERID

Rohu tn 20, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn – 12.10 / 18:00-20:00

Randla tn 12, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn – 18.09 / 16:00-17:00

Katusepapi tn 23, Lasnamäe linnaosa, Tallinn – 15.10 / 15:00-16:30

Tulika tn 62, Kristiine linnaosa, Tallinn – 16.10 / 18:00-19:00

2-TOALISED KORTERID

Puhangu tn 30, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn – 15.10 / 18:30-19:30

Sõle tn 15, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn – 16.10 / 17:30-18:30

Vasara tn 24, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn – 18.09 / 17:00-18:00

Õismäe tee 55, Haabersti linnaosa, Tallinn – 14.10 / 19:00-20:00

Õismäe tee 201, Haabersti linnaosa, Tallinn – 16.10 / 19:00-20:00

Akadeemia tee 4, Mustamäe linnaosa, Tallinn – 15.10 / 18:30-19:30

Punane tn 23, Lasnamäe linnaosa, Tallinn – 16.09 / 16:00-17:00

Linnamäe tee 87, Lasnamäe linnaosa, Tallinn – 17.09 / 16:00-17:00

Sinilille tee 2/6, Peetri alevik, Rae vald – 18.10 / 13:00-15:00

Kooli 21, Kehra linn, Anija vald – 14.10 / 19:00-20:00

Kose mnt 4, Kehra linn, Anija vald – 15.10 / 18:00-20:00

3-TOALISED KORTERID

Kivila tn 5, Lasnamäe linnaosa, Tallinn – 17.09 / 15:00-16:00

Sõle tn 36, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn – 16.10 / 17:30-19:30

Vabaõhumuuseumi tee 4a, Haabersti linnaosa, Tallinn – 14.10 / 17:00-19:00

Sõpruse väljak 6, Kehra linn, Anija vald – 14.10 / 16:00-18:30

Uus-Saku tn 9, Saku alevik, Saku vald – 15.10 / 18:00-20:00

Langu tn 7, Maardu linn, Maardu linn – 16.09 / 18:00-19:00

4-TOALISED KORTERID

M. Härma tn 1, Lasnamäe linnaosa, Tallinn – 17.09 / 17:00-18:00

Punane tn 11, Lasnamäe linnaosa, Tallinn – 16.10 / 17:30-18:30

MAJAOSAD

Kaarna tn 26, Kristiine linnaosa, Tallinn – 13.10 / 17:30-19:00

MAJAD

Tarmeli tn 4, Vilivere küla, Kohila vald – 18.09 / 13:00-14:00

Purde tn 12, Vilivere küla, Kohila vald – 18.09 / 14:00-15:00

Erna põik 7, Suurupi küla, Harku vald – 15.10 / 17:00-19:00

Erna põik 23, Suurupi küla, Harku vald – 16.10 / 17:00-19:00

Ankru tee 11, Liikva küla, Harku vald – 17.10 / 12:30-13:30

Rannametsa põik 6, Laulasmaa küla, Lääne-Harju vald – 18.10 / 14:00-15:30

Käbimetsa vkt 17, Tuulna küla, Lääne-Harju vald – 18.10 / 13:00-15:00

Paelrohu tee 57, Maardu linn, Maardu linn – 18.10 / 16:00-18:00

Sepamäe tee 16, Leppneeme küla, Viimsi vald – 14.10 / 17:00-19:00

Lõo tn 7, Nõmme linnaosa, Tallinn – 14.10 / 17:30-18:30

KINNISTUD

Ülase tee 34, Kopli küla, Rae vald – 17.10 / 16:00-18:00

Nurmenuku, Kurgla küla, Raasiku vald – 17.10 / 13:00-15:00

Kannikese, Kurgla küla, Raasiku vald – 17.10 / 13:00-15:00

Teeääre, Aila küla, Saue vald – 18.10 / 12:30-13:30

Vilja AÜ 11, Vatsla küla, Saue vald – 17.10 / 14:00-15:00

ÄRIPINNAD

Lai tn 9, Rakvere linn, Rakvere linn – 15.10 / 17:00-19:00

Jaama tn 7, Nõmme linnaosa, Tallinn – 14.10 / 17:00-18:00

GARAAŽID

Kaupmehe tn 25, Kesklinna linnaosa, Tallinn – 13.10 / 17:00-19:00

 

LÄÄNE MAAKOND

2-TOALISED KORTERID

Kuuse tn 1, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald – 14.10 / 18:00-20:00

Kastani tn 20, Haapsalu linn, Haapsalu linn – 12.10 / 18:00-20:00

Tallinna mnt 74, Uuemõisa alevik, Haapsalu linn – 17.10 / 16:00-17:00

3-TOALISED KORTERID

Mulla tn 10, Haapsalu linn, Haapsalu linn – 16.10 / 15:00-17:00

Metsa tn 31, Haapsalu linn, Haapsalu linn – 17.10 / 12:00-14:00

Karusmarja, Kullamaa küla, Lääne-Nigula vald – 13.10 / 17:00-18:30

4-TOALISED KORTERID

Pargi tn 11, Haapsalu linn – 15.10 / 18:00-19:00

MAJAD

Mäepealse, Paslepa küla / Pasklep, Lääne-Nigula vald – 15.10 / 17:00-18:30

Jaani, Rehemäe küla, Lääne-Nigula vald – 13.10 / 19:00-20:30

Kusti, Kirimäe küla, Lääne-Nigula vald – 17.10 / 14:00-15:00

Papli tn 16, Herjava küla, Haapsalu linn – 13.10 / 17:00-19:00

Hiie 4, Paralepa alevik, Haapsalu linn – 15.10 / 11:00-13:00

KINNISTUD

Peraküla, Tusari küla, Lääne-Nigula vald – 15.10 / 15:30-16:30