Tänavaotsa, Emmuvere küla, Haapsalu linn, Lääne maakond

OLEME AVATUD HINNAPAKKUMISTELE !

125 000 €

709 €/m2

125 000 €

709 €/m2
Maja
  • 5 tuba

  • 176.2 m2

  • 19914 m2

  • /2

Maja

Kirjeldus

ASUKOHT

2 ha suurune privaatne kinnistu asub rahulikus ja looduskaunis Emmuvere külas vaid 3 kilomeetri kaugusel merest ning veerandtunnise autosõidu kaugusel Haapsalust. Lähedal asuvas Panga külas on olemas põhikool, lasteaed ja sügiseks valmib suur spordihoone ning toidukauplus.

MAJA

133 m2 suuruse ehitisealuse pinnaga kahekorruseline elumaja on valminud 1994-ndal aastal. Maja kandekonstruktsioon on kergplokkidest ja vahelaed raudbetoonist. Paigaldatud on soojustus ja välisviimsitluses on kasutatud krohvi, mis on hiljuti uuesti üle värvitud. Kodu eterniitkatus, katuse harja- ning servaplekid ja vihmaveetorud on vahetatud 2014 aastal.

ESIMENE KORRUS

Selle tõeliselt ruumika maja esimesel korrusel on esik, trepihall, kaks tuba, vannituba, tualettruum ja katlaruum. Sellel korrusel asub ka nii esikust kui ka õuest sissepääsuga korraliku suurusega garaaž, kuhu võib mahutada kuni 3 sõiduautot.

TEINE KORRUS

Maja teisele korrusele viib mugav täispuidust trepp ja siin asuvad tõeliselt avar elutuba, magamistuba, valguseküllane köök ja väike kinni ehitatud rõdu, kus saab hommikukohvi juues nautida looduse ilu.

Eluruumide põrandad on viimistletud värvitud saepuruplaadiga, köögi põrand on kaetud pvc kattematerjaliga. Pesuruumi osas on kasutatud keraamilist plaati. Tubadele on paigaldatud kenad täispuituksed ning kenad soojapidavad kahekordsed puitaknad.

KÕRVALHOONED

Hoolitsetud õueala servas asub väiksem kahekorruseline 43,2 m2 suurune saunamaja, mille esimesel korrusel on hubane kaminaga eesruum, pesuruum ja puuküttel kerisega mugavalt suur leiliruum. Majakese teisel korrusel on vahva katusealune magamistuba, kus saab suviti ööbida.

Lisaks leiab krundilt ka maakeldri, 83,8 m2 suuruse laut/puukuuri ning õuealal on olemas ka nii toimiv suitsuahi kui ka maakividest laotud välikamin.

Nagu igale korralikule koduõuele kohane, siis kasvavad siin mitmed ilupuud- ja põõsad ning saagikad viljapuud.

Hinna sees on ka krundi piiril asuvad hoolega hoitud toimivad mesitarud ja soovi korral on võimalik mesindusega jätkata.

KOMMUNIKATSIOONID

Vesi ja kanalisatsioon: külm vesi tuleb trassiga oma salvkaevust, kanalisatsioon on lahendatud imbkaevuga. Soe vesi elektriboilerist

Küte: elumajas keskküte oma tahkekütte katlaga, saunamajas kamin ja puuküttel keris

Elekter: olemas tööstusvool, elektri peakaitse 3x 25A

Helista,ka nädalavahetusel ja lähme vaatama !

Laenukalkulaator

1a

15a

30a

-

-

-