Nurme 12, Haapsalu linn, Lääne maakond

53 900 €

817 €/m2

53 900 €

817 €/m2
Korter
  • 3 tuba

  • 66 m2

  • 2/4

Korter

Kirjeldus

MAJA

36 korteriga neljakorruseline paneelmaja on ehitatud 1978 aastal ja asub kesklinna kaubanduskeskusest mõnesaja meetri kaugusel. Ümbruses on madalamad korrusmajad ning eramud. Elamu on renoveeritud 2015 aastal, mille käigus soojustati maja fassaad ja paigaldati trepikodadele uued fonolukuga uksed. Parkida on võimalik kohe trepikoja ees.

KORTER

Asub maja keskel teisel korrusel ning on seetõttu väga soe. Kõik korteri aknad on vahetatud pakettakende vastu ning paigaldatud on turvauks. 65,9 m2 suurusele pinnale mahub köök, avar elutuba, 2 magamistuba, esik, dushiruum ning tualettruum. Korter on hea ruumilahendusega ning läbi maja planeeringuga

Uuele omanikule jääb köögimööbel koos tehnikaga (keraamiline pliit praeahjuga, külmik, kubu).

Valdavalt on tubade seinad kaetud ülevärvitava tapeediga ning põrandal on laminaatparkett.

KOMMUNIKATSIOONID

Küte, külm ja soe vesi ning kanalisatsioon on ühendatud linna võrku.

Kodus on olemas juba sisseveetud internetikaabel, mis annab võimaluse liituda erinevate telekommunikatsiooni teenustega.

KOMMUNAALKULUD:

On mõistlikud:
suvel ca 90 €
talvel ca 140 €

summa sisaldab ka igakuist maja pangalaenu makset

LÄHEDAL

Kuna kodu asub kesklinnas on suuremad kaubanduskeskused, põhikool, lasteaiad, kolledž, veekeskus jne. kõik maksimaalselt kilomeetri raadiuses. Haapsalu vanalinn, promenaad ja erinevad suplusrannad jäävad vaid 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Laenukalkulaator

1a

15a

30a

-

-

-