Kastani tn 12, Haapsalu linn, Lääne maakond

Rõduga korter männimetsa serval! 3000€ soodsam hind kuni augusti lõpuni!

25 900 €

740 €/m2

25 900 €

740 €/m2
Korter
  • 1 tuba

  • 35 m2

  • 5/5

Korter

Kirjeldus

Augusti lõpuni selle korteri ostjale 3000 € võrra soodsam hind! Uus hind 26900 € ( tavahind 29900 €)

MAJA
Kortermajas toimib aktiivne KÜ – trepikojad on remonditud, trepid on uuendatud, parklad on uuesti asfalteeritud. Trepikoda on varustatud fonolukuga. Maja ümbritsev territoorium on hooldatud, piiratud ühest küljest aiaga ning loodud ka väike lastemänguväljak. Elamu on ümbritsetud kahest küljest männimetsaga.

KORTER
Rõduga (lodzaga) hea planeeringuga hubane korter asub maja keskel viimasel korrusel. Kodus ei ole kasutatud viimistluses tänapäevaseid materjale(kipsi, parketti jne), aga on sellest hoolimata ilus ja puhas ning sissekolimiseks valmis. Uuele omanikule jääb kogu elutoamööbel ning köögis olevad kapid.

KOMMUNAALKULUD
Suvel keskmiselt 60€ ja talvel 100€ koos veekuluga.

LÄHEDAL
Maja lähedal on suur, laste poolt armastatud, mänguväljak. Mõnesaja meetri kaugusel on vanale raudteetammile rajatud tervisetee, mis kulgeb kuni Riisipereni.

Lähim toidupood on ainult mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel olev Kastani Ostukeskus ja ilusalong. Haapsalu kesklinna, kus asuvad kaubanduskeskus, koolid ja lasteaiad, spordihoone staadioniga ning veekeskus, on umbes 2km.

Umbes paari kilomeetri kaugusel Uuemõisa alevikus asuvad algkool-lastead, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Rannarootsi Kaubanduskeskus , söögikohad, erinevad suuremad autoesindused, tanklad jne.

Võta kindlasti ühendust ja küsi lisainformatsiooni! Olete oodatud tutvuma!

  • Dušš
  • Elekter

Laenukalkulaator

1a

15a

30a

-

-

-