Kaare tn 3, Uuemõisa alevik, Haapsalu linn, Lääne maakond

57 000 €

828 €/m2

57 000 €

828 €/m2
Ehitusaasta: 1976
Korter
  • 3 tuba

  • 68.8 m2

  • 2/2

Ehitusaasta: 1976
Korter

Kirjeldus

MAJA
Väiksem 12 korteriga kahekordne maja on valminud 1976. aastal. Kogu elamu on hiljuti soojustatud, katus vahetatud ja välisfassaad renoveeritud. Autot saab parkida maja ees trepikoja kõrval. Majas elavad inimesed on hoolsad ning sõbralikud, lisaks on olemas tegus KÜ, naabrivalve.

KORTER
Hubane 3-toaline korter, mis asub teisel korrusel, on läbi maja planeeringuga ja heas seisukorras. Suures osas on välja vahetatud seinte sees olevad elektrijuhtmed ja kõik aknad vahetatud pakettakende vastu. Trepikojal on ka üks rõdu nelja korteri peale.

Eluruumis on köök, elutuba, 2 magamistuba, vannituba, tualett ning koridoris lisaks panipaik ja liugustega garderoobikapp seinasüvises. Elutuppa on võimalik paigaldada kamin eelnevalt plaaditud osale.

Tõeliselt armsas ja ruumikas köögis on olemas korraliku tehnikaga (keraamiline pliit, ahi, kubu) varustatud kööginurk ja baarilett. Viimistluseks on kasutatud kvaliteetseid ja omapäraseid ehitusmaterjale. Köögi põrand on plaaditud väga vastupidava
libisemiskindla reljeefsete ornamentidega kaunistatud põrandaplaadiga.
Ruumi ripplagi on eritasapinnalisena kujundatud: kohtvalgustitega madalamas servas ning suure neljast moodulist koosneva omapärase läbikumava valgusallikaga kõrgemas osas lae keskel. Kogu köögimööbel ja tehnika on hinna sees!

Magamistoad teeb õdusamaks maitsekalt kujundatud ripplaed sisseehitatud kohtvalgustusega. Lastetoa
mööbli võimalus kokkuleppel omanikuga.

Vannituppa mahub kenasti suur mõnus meeleolumuusika ja valgustusega mullivann ja pesumasin. Tualettruum on vannitoast eraldatud.

Lisaks elamispinnal olevatele panipaikadele kaasneb omandiga ka lukustatav keldriboks maja all.

Korteris olemas internetikaabel ja võimalus liitumiseks erinevate telekommunikatsiooni operaatoritega.

KOMMUNAALKULUD
Kommunaalkulud on mõistlikud
Suvel ca 70€
Talvel ca 130€
Lisandub igakuiselt 30 € KÜ poolt võetud renoveerimislaenu katteks.

TRANSPORT
Ühendus linnaga on väga hea. Mõnesaja meetri kaugusel peatub Haapsalu linnaliini buss nr 2. Autoga sõidab Haapsalu kesklinna 5 minutiga. Bussid maakonda ja Tallinnasse väljuvad 200m kaugusel olevast bussipeatusest.

LÄHEDAL
Haapsalu kesklinnani ca 3 km. Lähedal asuvad erinevad kauplused, autoesindused, Rannarootsi keskus, Konsum 200m . Mõnekümne sammu kaugusel on Haapsalu Kutsehariduskeskus ja Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium. Uuemõisa Loss, kus tegutsevad lasteaed, algkool ja vallavalitsus, jääb samuti paarisaja meetrise jalutuskäigu piiresse.

Võimalik ka sportida valgustatud 8 km kergliiklusteel ja vanale Riispere-Haapsalu raudteetammile loodud terviserajal. Lastele pakub palju elamusi ka lähedal asuv Batuudikeskus. Umbes 2 km asub Uuemõisa Tall.

 

  • Äärelinnas

Laenukalkulaator

1a

15a

30a

-

-

-