Järveotsa tee 25, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

90 000 €

1 374 €/m2

90 000 €

1 374 €/m2
Korter
  • 3 tuba

  • 65.5 m2

  • 2/9

Korter

Kirjeldus

MAJA

Müüa väga hea asukohaga 3-toaline korter Õismäel. Majas aktiivne ja tegus KÜ. Maja välisfassad on soojustatud, küttesüsteem on väljavahetatud. Maja ees on parkimisplats kus on võimalik parkida tasuta.

KORTER

Värskelt müüki tulnud korter paikneb teisel korrusel ning planeering on mõlemale poole. Korter vajab kaasajastamist aga üldsesukord on hea. Korteri siseviimistlus on heledates toonides, eluruumide seinad on tapetseeritud, vannituba on plaaditud, elutoa ja magamistoa põrandaid kattab parkett, köögi põrand on kaetud linoleumiga ja esikus on vaipkatte. Uuele omanikule jääb piltidel olev köögimööbel koos tehnikaga. Muu mööbel kokkuleppel.
Korteri koosseisu kuuluvad: koridor/esik, 2 magamistuba, vannituba,wc, köök, elutuba. Korteri köetav eluruumi pind on 65,5 m2. Korter paikneb teisel korrusel ning planeering on mõlemale poole. Magamistoast on pääs rõdule.

LÄHEDAL

Kortermaja asukoht on logistiliselt väga hea, kõik vajalik asub lähiümbruses. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad ühistranspordipeatused, kaubanduskeskused, Tallinna loomaaed, tervisekeskused ja õppeasutused.

Võta kindlasti ühendust (ka nädalavahetusel) ja küsi lisainformatsiooni!

  • Elekter

Laenukalkulaator

1a

15a

30a

-

-

-