Klientide tagasiside

 • Puutusin nüüd esimest korda elus kokku kinnisvara müügiga ja kuna müüa oli vaja oma kalli ämma korter, siis pabistasin topelt ning ei teadnud, millest alustada. Samuti ei olnud ma kursis paljude tehingu detailidega.

  Hakkasin otsima maaklerit koostööd tegemiseks ja valik osutus Viktoria Kivistiku kasuks. Ja ma ei eksinud!

  Ämma palvel avaldan kiitust Viktoriale seoses Maardus 4-toalise korteri müügiga. Kogu müügiprotsess tundus väga pingevaba tänu maakleri asjalikule ja professionaalsele tööle. Silma jäi Viktoria hea suhtlemisoskus ning ka kannatlikkus ja vastutulelikkus eriti nõudlike ostjatega. Viktoria oli täielikult pühendunud protsessi. Tulemuseks oli edukalt müüdud korter, millega mõlemad tehingupooled jäid väga rahule. Olen koos ämmaga väga tänulik Viktoriale tema tehtud töö eest ja kindlasti tulevikus soovitame teda oma tuttavatele ja sõpradele.

  Svetlana Korotkova
  Endine Noorte tänava korteriomanik
 • Isegi kriisi ajal tehti kõik kiiresti ja korrektselt, mille tulemusel sai minu korter maha müüdud. Väga soovitan kõigile ja kindlasti ise tulevikus töötan koos ainult meie maakler Viktoriaga OldeVarast.

  Valentin Baranov
  Endine Paekaare tänava korteriomanik
 • Хочу выразить благодарность за высокопрофессиональную работу маклера Виктории Кивистик. Сотрудничество с ней оставило самые приятные впечатления. Виктория отлично знает свою работу. Очень быстро нашла клиента и сделка купли-продажи была оформлена корректно и без каких либо проблем.

  Veronika Ivanovskaja
  Endine Padriku tee korteromanik
 • Хочу выразить огромную благодарность Виктории Кивистик за проделанную ею работу. Рекомендую всем, кому нужна помощь в вопросах с недвижимостью, обращаться к ней. Это опытный и добросовестный специалист, хороший психолог и очень корректная в общении женщина. Ещё раз спасибо! Успехов и здоровья!

  Svetlana Bortvina
  Endine Tarmeli tänava suvilaomanik
 • Здравствуйте, хочу написать отзыв. Я продавала квартиру с помощью вашей фирмы, а непосредственно при помощи Виктории Кивистик. Она большой профессионал в своей сфере работы. Всё прошло быстро, гладко без проволочек и проблем. Спасибо большое. С уважением Юлия Коваленко.

  Julija Kovalenko
  Endine Nelgi tänava korteriomanik
 • Suured tänud Viktoriale. Proovisin oma korterit ise pikalt müüa, kuid tulutult. Minu kuulutust vahendasid mitmed maaklerid, kuid asi ei edenenud. Siis helistas mulle Viktoria Kivistik ning edasi läksid asjad juba nii, nagu minema pidid. Mõni aeg hiljem olid esimesed huvilised olemas. Natuke asjaajamist ning tehing sai tehtud! Aitäh!

  Kristjan Arraste
  Endine Orumetsa tänava korteriomanik
 • Viktoria Kivistik pakkus meile maakleri teenust seoses korteri müügiga 2017 aastal. Viktoria oli kogu protsessi vältel organiseeritud ja tema asjaajamine oli laitmatu. Ta pööras tähelepanu pisiasjadele ning arvestas meie soovide ja märkustega. Temast on olnud märkimisväärselt kasu kokkupuutel potentsiaalsete ostjatega. Viktoria suhtumine töösse oli alati optimistlik. Ta on suurepärane suhtleja, ta suudab äratada ostjas huvi ning seda hoida ning Ta jätab igale ostjale hea mulje. Viktoria oli alati aus ja meeldivalt otsekohene. Ta rääkis meile asjadest nii nagu need on – kõigest, mis puudutas nii müüdava kinnisvara hinda kui ka müügiks kuluvat aega. Viktoria on usaldusväärne, aus ja kliendile lojaalne. Tekitas meis tunde nagu oleks meie kinnisvara müük tema kõige tähtsam objekt. Lähtuvalt oma kogemusest soovitame Viktoria Kivistiku kõigile, kes vajavad maaklerit.

  Natalia Kroonberg
  Endine Astangu tänava korteriomanik