Klientide tagasiside

 • Здравствуйте, хочу написать отзыв. Я продавала квартиру с помощью вашей фирмы, а непосредственно при помощи Виктории Кивистик. Она большой профессионал в своей сфере работы. Всё прошло быстро, гладко без проволочек и проблем. Спасибо большое. С уважением Юлия Коваленко.

  Julija Kovalenko
  Endine Nelgi tänava korteriomanik
 • Suured tänud Viktoriale. Proovisin oma korterit ise pikalt müüa, kuid tulutult. Minu kuulutust vahendasid mitmed maaklerid, kuid asi ei edenenud. Siis helistas mulle Viktoria Kivistik ning edasi läksid asjad juba nii, nagu minema pidid. Mõni aeg hiljem olid esimesed huvilised olemas. Natuke asjaajamist ning tehing sai tehtud! Aitäh!

  Kristjan Arraste
  Endine Orumetsa tänava korteriomanik
 • Viktoria Kivistik pakkus meile maakleri teenust seoses korteri müügiga 2017 aastal. Viktoria oli kogu protsessi vältel organiseeritud ja tema asjaajamine oli laitmatu. Ta pööras tähelepanu pisiasjadele ning arvestas meie soovide ja märkustega. Temast on olnud märkimisväärselt kasu kokkupuutel potentsiaalsete ostjatega. Viktoria suhtumine töösse oli alati optimistlik. Ta on suurepärane suhtleja, ta suudab äratada ostjas huvi ning seda hoida ning Ta jätab igale ostjale hea mulje. Viktoria oli alati aus ja meeldivalt otsekohene. Ta rääkis meile asjadest nii nagu need on – kõigest, mis puudutas nii müüdava kinnisvara hinda kui ka müügiks kuluvat aega. Viktoria on usaldusväärne, aus ja kliendile lojaalne. Tekitas meis tunde nagu oleks meie kinnisvara müük tema kõige tähtsam objekt. Lähtuvalt oma kogemusest soovitame Viktoria Kivistiku kõigile, kes vajavad maaklerit.

  Natalia Kroonberg
  Endine Astangu tänava korteriomanik