Klientide tagasiside

 • Olen Ülle tööga vägagi rahul, ta on väga kiire, nutikas, kannatlik, leiab igas olukorras lahendusi.
  Ülle aitas lahendada ka meie soovitud kodu Tallinnas mis oli omandiõiguse probleemiga, leidis igale olukorrale lahenduse, kuigi puutus ka esmakordselt kokku omandiõiguse müügi/ostuga. Ta tegi ka teise maakleri töö ära.

  Ülle on väga hooliv ja professionaalne maakler. Suur respekt meie poolt, temasuguseid tublisid maaklereid võiks rohkemgi olla.
  Soovitan soojalt teda ka teistele koduostjatele ja müüjatele.
  Ülle on välja teeninud ka kopsaka preemia, kuna ilma tema abita poleks me saanud oma maja müüdud ega teist kodu ostetud. Suured tänud talle!

  Liliana Reiners
  Endine Laskuri tänava majaomanik
 • Koostöö Üllega sujus väga hästi. Kõik oli viisakas ja professionaalne. Enim meeldis mulle Ülle töötamise kiirust. Vastused minu küsimustele saabusid juba samal päeval ja vajadusel ka hilistel õhtutundidel. Tegime veel viimaseid kokkuleppeid vanaaasta õhtul. See ilmestab hästi Ülle pühendumust oma töösse. Aitäh!

  Laskuri tänava majaostja
  Uus omanik
 • Olen väga rahul kiire ja professionaalse müügiga. Kindlasti teeme ka tulevikus koostööd Üllega. Soovitan soojalt ka teistele.

  Raul Graf
  Endine Tallinna maantee korteriomanik
 • Koostöö Üllega sujus suurepäraselt. Ta on väga hea suhtleja, järjepidev, professionaalne ning abivalmis.

  Ka juba ette teada pikalt kestva müügiprotsessi suutis ta leidlikult eduka lõpuni viia.

  Andra Pärnpuu
  Endine Tallinna maantee majaomanik
 • Ülle on rõõmsameelne ja sihikindel maakler. Leiab ostja/müüjaga kiirelt kontakti ning kui tekib ootamatu olukord, siis suudab selle kiiresti ja tulemusi toovalt ära lahendada. Teeb tööd südamega ning see on õige töö tema jaoks.

  Gertlin ja Tarvi
  Endised Kuuse tänava korteriomanikud
 • Tänan väga sujuva ja professionaalse asjaajamise eest. Väga motiveeritud maakler, kes aitab kaasa ka jooksvates tehinguga seotud küsimustes.

  Aleksei Gefner
  Endine Rehemäe majaomanik
 • Ülle on usaldusväärne ja hea suhtleja, maaklerina asjatundlik ja täpne, Olen Ülle teenusega väga rahul.

  Katrin Naan
  Kastani tänava korteriostja
 • Väga mõistev ja asjalik maakler. Müügiga läks kiiresti ja leiti lahendused väga spetsiifilistele ettenägematustele.

  Ander Hiiesalu
  Endine Lihula mnt korteriomanik
 • Olen Üllele väga tänulik, et sain jõulud veeta oma uues armsas kodus. Eelkõige meeldib mulle Ülle järjekindlus ja pühendumisoskus. Ikka rõõmsat meelt ja häid kliente!

  Ene Sepp
  Kastani tänava korteriostja
 • Kuigi alguses plaanisime oma jõududega korteri müügiga hakkama saada, siis tegelikult hakkasid asjad liikuma alles siis, kui Ülle müügi enda ajada võttis. Ta oli meiega pidevas suhtluses, andis tegevustest teada ning müügiprotsess ja asjaajamine oli vahetu, kiire ja tulemuslik. Soovitame väga kasutada tema asjatundlikku abi.

  Margus Silla
  Endine Käbi tänava korteriomanik
 • Ostjana olen väga rahul. Kiire ja asjalik asjaajamine. Abivalmis ka muudes teemades, mis minu jaoks selle projektiga vajalikud olid.

  Kati Ernits
  Kastani tänava korteriostja