Klientide tagasiside

 • Aitäh, Marina professionaalse tegutsemise eest! Oluline info jõudis kiirelt meieni, kõik sujus ladusalt, ettevalmistatult ja heatujuliselt. Sulle sobib maakleri amet!

  Küllike ja Raivo Epner
  Endised Teaduse tänava korteriomanikud
 • Marina ametialane professionaalsus ja inimlik soojus muutsid meie kodu müügiprotsessi väga meeldivaks. Kahju kohe, et korter nii ruttu müüdud sai : )

  Mari-Liis Mugra
  Endine Heldri tee korteriomanik
 • Eile saabus tore päev, kui saime müüa oma armsa Saku kodu. See müügiprotsess oli algusest peale väga konstruktiivne sest Marina on erakordselt meeldiv inimene. Mulle meeldis väga tema juures see, et iga – minu jaoks olulise info, andis ta kiiresti edasi. Kordagi ma ei pidanud muretsema, et midagi läheb valesti. Väga, väga õige inimene – teeb õiget asja. Arvan, et Marina on OldeVarale kingitus! Edu ja õnnestumisi OldeVarale!

  Piret Niit
  Endine Uusmäe tänava korteriomanik
 • Olen väga rahul maakler Marina Lattu tööga. Müügiprotsess oli kiire, asjalik, diskreetne. Kõik toimis ja suhelda oli meeldiv. Enda kodu müüa on üksjagu ebamugav, kui müügitöö ja suure osa asja-ajamisest teeb ära enda tööd hästi tundev inimene , siis on ka kodu müümine tunduvalt kergem. Kui maaklerit vajate, soovitan valida Marina Lattu.

  Karin Mäe
  Endine Vene tänava korteri kaasomanik
 • Marina on suurepärane oma ala professionaal, ja suurepärane inimene suure tähega, paremat maaklerit ei oskaks tahtagi, nii asjalik ja alati olemas, positiivne. Kohe telefonikõnes sain aru kui hea inimese otsa ma sattunud olen, korter sai väga kiiresti müüdud, Marina oli alati olemas kui vaja, sain nii palju müügi kohta teada tänu Marinale! Olen lõpmatult tänulik! Soovitan kindlasti oma tuttavatele ja lähedastele.

  Maria Lugovskaja
  Endine Õismäe tee korteriomanik
 • Asjaajamine Marina Lattuga sujus kiiresti ja probleemideta. Ta oskas alati nõu anda ning iga mu küsimus leidis alati ka vastuse. Korteriost kulges probleemideta ja tulemuslikkus koostöös. Mul on äärmiselt hea meel, et elu esimene suurem ost kulges niivõrd turvaliselt ja meeldivalt.

  Maria Kljukina
  Tedre tänava korteriostja
 • Üritasin ise müügitööd teha, kuid kui minuga võttis ühendust Marina ja me kohtusime, sain aru, et tegemist on professionaalse maakleriga. Saatis kohe fotograafi, kes tegi uued pildid korterist, mis nägid välja väga ilusad.
  Marina on super Inimene – suure algustähega, nii soe, sõbralik, usaldusväärne. Kohe tekkis klapp nagu oleks vanad head sõbrannad. Korter sai ruttu müüdud.
  Suur, suur tänu OldeVara fotograafile ja Marinale. Te olete super tegijad. Hoidke oma lippu kõrgel. Edu teile ja soovitan julgelt teistele.

  Meeta Heinaste
  Endine Randla tänava korteriomanik
 • Meie maja müüsid teised maaklerid enne OldeVaraga koostöö alustamist ca 1,5 aastat. Õnneks olid kõik kokkulepped tähtajalised. Marina Lattu ei kiidelnud oma andmebaasiga, nagu teised, vaid lubas müügiga aidata. OldeVara`ga sõlmisime kokkuleppe augusti lõpus ja detsembri lõpuks jõudsimegi eramu ostu-müügi tehinguni. Kiire ja konkreetne, tänud.

  Enno Lekk
  Endine Rukkilille tänava majaomanik
 • Olen väga rahul Marina Lattu tööga. Marina on professionaalne maakler kes teeb oma tööd innuga ja tulemuslikult. Olen soovitanud Marinat ka oma tuttavatele.

  Tarmo Hellat
  endine Mirta tänava korteriomanik
 • Oleme väga rahul Marina Lattuga. Organiseeris kiiresti korteri ülevaatuse ja ka muudes küsimustes oli kohe kättesaadav ning tegutses mure korral kohe. Soe ja meeldiv suhtumine! Aitäh!

  Julia Velks
  Suur-Kaare tee korteriostja
 • Suur tänu ja aitähh kiire müügitöö eest Marina.

  Elmo Riig
  endine Tondi tänava korteriomanik
 • Meie poolt ostetava korteri maakler oli Marina Lattu, kellega oli väga meeldiv koostööd teha. Kõned ja meilid said alati kiiresti vastatud, küsimustele vastused leitud ning üldine suhtlemine oli väga sujuv ja mõnus. Marina hoidis meid alati uudistega kursis ning oskas juhendada koduvaatlusest lõpuks koduostuni välja. Igati soovitan : )

  Diana
  Tondi tänava korteriostja
 • Tutvusin Marina Lattuga seoses mu noorte sugulaste korteriostuga. Pannes tähele, et tegu on professionaalse, sõbraliku ja asjaliku inimesega, otsustasin oma korterimüügi ka talle delegeerida. Kohe tekkis meie vahel sõbralik ja usaldusväärne kontakt. Kõik kokkulepped pidasid paika. Korteri hindamises ja müügistrateegia valikus oli näha selgust ja põhjendatust. Marina leidis korteri ostja ootamatult kiiresti. Märkasin, et Marina professionaalina “ei vali pooli”, vaid suhtub võrdse tähelepanuga mõlemasse klienti – nii müüjasse, kui ka ostjasse ja jätab mõlemale poolele positiivse tunde. Ülimalt hea mulje jättis ka OldeVara fotograaf – väljapeetud, korrektne ja põhjalik oma töös. Suhtlemisel OldeVara mõlema spetsialistiga kumas läbi firma stiil – olla korrektne, usaldusväärne, klienti toetav ja samas põhimõttekindel firma väärtuste suhtes. Tänan OldeVara, Marina Lattu’t ja fotograafi. Jääge ikka oma põhimõte ja kõrge firma kultuuri juurde. Edu teile.

  Tiiu Talkop
  Endine Kibuvitsa tänava korteriomanik
 • Я рада, что выбрала Марина Латту маклером для продажи своей квартиры. Она очень открытый и позитивный человек, с ней легко и приятно общаться. Покупателей на мою квартиру она нашла буквально за месяц, чего не смогли сделать раньше два других маклера из других фирм. Думаю, что это хорошо показывает её профессионализм. Так как я немного говорю и не все понимаю по-эстонски, то я переживала, все ли мне будет понятно в процессе продажи. К счастью, Марина также немного говорит по-русски, но этого было вполне достаточно и для понимания во время продажи, и просто для общения. Так что я теперь знаю, кого порекомендовать друзьям и знакомым, если нужно будет купить или продать недвижимость.

  Elena Rusova
  endine Majaka tänava korteriomanik