Klientide tagasiside

 • Marina on suurepärane oma ala professionaal, ja suurepärane inimene suure tähega, paremat maaklerit ei oskaks tahtagi, nii asjalik ja alati olemas, positiivne. Kohe telefonikõnes sain aru kui hea inimese otsa ma sattunud olen, korter sai väga kiiresti müüdud, Marina oli alati olemas kui vaja, sain nii palju müügi kohta teada tänu Marinale! Olen lõpmatult tänulik! Soovitan kindlasti oma tuttavatele ja lähedastele.

  Maria Lugovskaja
  Endine Õismäe tee korteriomanik
 • Asjaajamine Marina Lattuga sujus kiiresti ja probleemideta. Ta oskas alati nõu anda ning iga mu küsimus leidis alati ka vastuse. Korteriost kulges probleemideta ja tulemuslikkus koostöös. Mul on äärmiselt hea meel, et elu esimene suurem ost kulges niivõrd turvaliselt ja meeldivalt.

  Maria Kljukina
  Tedre tänava korteriostja
 • Üritasin ise müügitööd teha, kuid kui minuga võttis ühendust Marina ja me kohtusime, sain aru, et tegemist on professionaalse maakleriga. Saatis kohe fotograafi, kes tegi uued pildid korterist, mis nägid välja väga ilusad.
  Marina on super Inimene – suure algustähega, nii soe, sõbralik, usaldusväärne. Kohe tekkis klapp nagu oleks vanad head sõbrannad. Korter sai ruttu müüdud.
  Suur, suur tänu OldeVara fotograafile ja Marinale. Te olete super tegijad. Hoidke oma lippu kõrgel. Edu teile ja soovitan julgelt teistele.

  Meeta Heinaste
  Endine Randla tänava korteriomanik
 • Я рада, что выбрала Марина Латту маклером для продажи своей квартиры. Она очень открытый и позитивный человек, с ней легко и приятно общаться. Покупателей на мою квартиру она нашла буквально за месяц, чего не смогли сделать раньше два других маклера из других фирм. Думаю, что это хорошо показывает её профессионализм. Так как я немного говорю и не все понимаю по-эстонски, то я переживала, все ли мне будет понятно в процессе продажи. К счастью, Марина также немного говорит по-русски, но этого было вполне достаточно и для понимания во время продажи, и просто для общения. Так что я теперь знаю, кого порекомендовать друзьям и знакомым, если нужно будет купить или продать недвижимость.

  Elena Rusova
  endine Majaka tänava korteriomanik
 • Meie maja müüsid teised maaklerid enne OldeVaraga koostöö alustamist ca 1,5 aastat. Õnneks olid kõik kokkulepped tähtajalised. Marina Lattu ei kiidelnud oma andmebaasiga, nagu teised, vaid lubas müügiga aidata. OldeVara`ga sõlmisime kokkuleppe augusti lõpus ja detsembri lõpuks jõudsimegi eramu ostu-müügi tehinguni. Kiire ja konkreetne, tänud.

  Enno Lekk
  endine Rukkilille tänava majaomanik