Klientide tagasiside

 • Aitäh, Marina professionaalse tegutsemise eest! Oluline info jõudis kiirelt meieni, kõik sujus ladusalt, ettevalmistatult ja heatujuliselt. Sulle sobib maakleri amet!

  Küllike ja Raivo Epner
  Endised Teaduse tänava korteriomanikud
 • Marina ametialane professionaalsus ja inimlik soojus muutsid meie kodu müügiprotsessi väga meeldivaks. Kahju kohe, et korter nii ruttu müüdud sai : )

  Mari-Liis Mugra
  Endine Heldri tee korteriomanik
 • Eile saabus tore päev, kui saime müüa oma armsa Saku kodu. See müügiprotsess oli algusest peale väga konstruktiivne sest Marina on erakordselt meeldiv inimene. Mulle meeldis väga tema juures see, et iga – minu jaoks olulise info, andis ta kiiresti edasi. Kordagi ma ei pidanud muretsema, et midagi läheb valesti. Väga, väga õige inimene – teeb õiget asja. Arvan, et Marina on OldeVarale kingitus! Edu ja õnnestumisi OldeVarale!

  Piret Niit
  Endine Uusmäe tänava korteriomanik
 • Olen väga rahul maakler Marina Lattu tööga. Müügiprotsess oli kiire, asjalik, diskreetne. Kõik toimis ja suhelda oli meeldiv. Enda kodu müüa on üksjagu ebamugav, kui müügitöö ja suure osa asja-ajamisest teeb ära enda tööd hästi tundev inimene , siis on ka kodu müümine tunduvalt kergem. Kui maaklerit vajate, soovitan valida Marina Lattu.

  Karin Mäe
  Endine Vene tänava korteri kaasomanik
 • Marina on suurepärane oma ala professionaal, ja suurepärane inimene suure tähega, paremat maaklerit ei oskaks tahtagi, nii asjalik ja alati olemas, positiivne. Kohe telefonikõnes sain aru kui hea inimese otsa ma sattunud olen, korter sai väga kiiresti müüdud, Marina oli alati olemas kui vaja, sain nii palju müügi kohta teada tänu Marinale! Olen lõpmatult tänulik! Soovitan kindlasti oma tuttavatele ja lähedastele.

  Maria Lugovskaja
  Endine Õismäe tee korteriomanik