Klientide tagasiside

 • Tänan maakler Inna Kärmet`it, kelle tööga jäin väga rahule. Kiire, asjalik ja väga meeldiv suhtleja. Kõik laabus korrektselt ja professionaalselt. Edu talle ja firmale. Tänud!

  Anne Kase
  Endine Lasteaia tänava korteriomanik
 • Suur tänu maakler Inna Kärmetile. Müüsin oma korterit pea aasta. Minuga võttis ühendust maakler Inna Kärmet. Ta oli kohe optimistlik ja töötahet täis. Inna hea suhtlusoskus viis väga kiiresti tehinguni. Innaga on hea teenindus garanteeritud. Edu edasistes ettevõtmistes.

  Merike Aidla
  Endine Tamme tänava korteriomanik
 • OldeVara kinnisvaramaakler Inna Kärmet on positiivne ja tubli, väga hea suhtleja, teeb müügitööd hingega ning täieliku pühendumisega. Kinnisvaratehingute tegemisel soovitan kindlasti pöörduda Inna Kärmeti poole.

  Agne Tedremaa
  Endine Metsa tänava korteriomanik
 • Olen väga rahul ja soovitan oma korteri müügiga tegelenud Inna Kärmetit. Kiire, professionaalne ja aktiivne. Pidev tagasiside ja kontakt müügi edenemisest. Kiidan ka fotograafi, kes tegi ilusad ja hästi müüvad pildid. Vajadusel kasutaksin kindlasti veel teie teenust.

  Jaanika Samarajev
  Endine Kaare tänava korteriomanik
 • Inna Kärmet – professionaalne, kiire, abivalmis, paindlik, arvestav. Suhtlemine suurepärane, info liikus väga hästi, protsess toimus kiiresti, lõpptulemus kõigile osapooltele väga meeldiv.

  Kristina Fabristov
  Endine Niine tänava korteriomanik