Klientide tagasiside

 • Elika helistas ja pakkus maakleriteenust, kuid olime alguses skeptilised. Samas mõtlesime, et kaotada ei ole midagi ning proovime. Ta andis alati tagasisidet ning hoidis meid asjadega kursis. Soovitan teda kindlasti oma tutvusringkonnas, sest tegemist on väga sooja ja sõbraliku inimesega. Tõeline Müügispets suure algustähega!

  Piret Suursild
  endine Habaja ridaelamuboksi omanik
 • Elika on super, olen temaga väga rahul. Julgen soovitada kõigile!

  Madis Traks
  Endine Kose maantee korteriomanik
 • Elika teeb oma tööd hinge ja südamega, on tihedas kontaktis mõlema osapoolega. Hästi tore ja positiivne inimene!

  Reve Rohtmaa
  Kose maantee korteriostja
 • Algul püüdsin korteri ise maha müüa, kuid siis pakkus Elika oma teenust. Mõtlesin, et kui oskab minu hinnaga maha müüa siis on OK, ja oskas! Soovitan Elikat kindlasti ja pöördun vajadusel ka tulevikus oma kinnisvaraküsimustes tema poole.

  Inna Jürgenson
  Endine Kose maantee korteriomanik
 • Elika aitas meid esimese kodu ostmisel. Elika on väga abivalmis ja toetav. Ta vastas meie kõigile küsimustele ja saatis meid kodu ostmisel kuni võtmete üleandmiseni. Soovitame teda kindlasti ja pöördume ka tulevikus oma kinnisvara küsimustes tema poole.

  Kristjan Tärk
  Redise tänava korteriostja
 • Olime alguses väga skeptilised. Saime natuke mõelda ja Elika valik andis meie kodu müümisele hüppe.
  Ja seda oodatus palju kiiremini ja parimate tulemustega. Oleme tänulikud ja soovitame igal juhul! Väga tore ja hea inimene!

  Marek Kaselaid
  Endine Kodu tänava korteriomanik
 • Большое спасибо Элике Лаанисте за помощь в продаже квартиры. Ранее продавали сами, но не получилось. Очень внимательный ко всем деталям маклер сделал свое дело! Всегда приветлива и отзывчива, готова ответить на любые вопросы. Еще раз спасибо за помощь.

  Elena Pavlova
  Endine Kallasmaa tänava korteriomanik
 • Oleme alati oma korterid ise müüdud saanud, kuid Elika tõestas, et on veel parem ja kiirem kinnisvaramüüja. Maakler, kes oskab ja armastab oma tööd ja väärtustab klienti.

  Gunnar Valge
  Endine Heli tänava korteriomanik
 • Väga tore ja soe inimene. Teeb oma tööd korralikult ja kohusetundlikult.
  Oma elukaaslasega oleme kindlad soovitajad 🙂

  Anu Siht
  Endine Välja tänava korteriomanik
 • Oli väga meeldiv kogemus koos Elikaga ühte asja ajada. Lahke, abivalmis, kiire ja konkreetne. Soovitan soojalt kõigile, kellel maakleri abi vaja ja ka neile, kes arvavad, et ei ole.

  Külli Piller
  Endine Pärnu maantee korteriomanik
 • Elika on ääretult sõbralik ja lahke inimene. Infovahetus oli alati väga kiire ja korrektne ning iga tekkinud küsimusele vastas alati kiirelt ja selgelt ja seda isegi töö välisel ajal. Oli tunda, et Elika teeb oma tööd suure armastusega ja hoiab oma kliente väga.

  Carol Rüütsalu
  Välja tänava korteriostja