Klientide tagasiside

 • Müüsin oma korteri Aare Adleriga ja lihtsalt super!! Aare on asjalik, usaldusväärne ning väga professionaalne oma töös. Suhtlus oli kiire ja asjakohane ning ta oli alati väga abivalmis arvestades et kogu korteri müük toimus minu poolt välisriigis olles. Alates korteri müüki panekust, kuulutuse koostamisest, piltidest kuni kaugtõestamisega lepinguni notaris, oli Aare igal sammul ettevalmistunud ning tegutses väga kiiresti. Väga meeldiv kogemus ning kindlasti soovitan Aaret kõigile kes ostavad/müüvad ja kindlasti kasutaksin tema teenuseid tulevikus ka ise. Super teenindus!

  Sandra Suokas
  Endine Katusepapi tänava korteriomanik
 • Было приятно сотрудничать с маклером Aare Adler. Все очень профессионально, быстро и качественно.

  Jekaterina Jakovleva
  Endine Katleri tänava korteriomanik
 • Üritasime ise müüa mingi aeg, aga siis nagu ei tulnud kuidagi välja. Tegime pausi kuulutusega ning pärast panime jälle uuesti müüki.

  Me ei olnud kuidagi huvitatud maakleri teenusest ning suhtusime skeptiliselt. Seejärel aga Aare helistas ja ütles, et tal on klient, kes huvitus majast. Nii saigi koostöö sõlmitud ja hakkasid huvilised käima. Oli sulelisi ja karvaseid, aga lõpuks sai müüdud.

  Aare kohta – kohe väga-väga hea müügimees. Pole ammu kedagi näinud, kes nii pühendunult oma tööd teeb. Oli see päev, õhtu, nädalavahetus – Aare oli kogu aeg olemas! Ta ei jätnud ühelegi kõnele, mailile, sms-le vastamata. SUUREPÄRANE! HEA TÖÖ!

  Janek Altsaar
  Endine Krookuse tee majaomanik