Klientide tagasiside

 • Suured tänud Aare Adlerile meeldiva suhtluse, professionaalse töö ja abivalmiduse eest. Info objekti kohta oli põhjalik, tegutsemine kiire- kõikidele küsimustele saime kohe vastused ning alates esimesest helistamiseni kuni üleandmisaktini jõudsime kahe nädalaga. Aitäh!

  Liivia Kivit
  Ankru tee suvila ostja
 • Suur tänu hea ja usaldusväärse teenuse eest!
  Raskel pandeemiaajal saime hakkama minu kodu müügiga: protsess võttis palju aega ja kurnas mind (aga mitte Aaret!), kuid samas lõppes täpse ajastuse ja soovitud hinnaga. Ilma Aare abita oleksin kindlasti hätta jäänud. Aare on maakler, kes oskab aidata ka keerulistes olukordades, ta tajub inimeste soove ja vaateid ning säilitab professionaalsuse ka emotsionaalsetel hetkedel.
  Soovitan siiralt teda kõigile!

  Meeli Õismaa
  Endine Kivimurru tänava korteriomanik
 • Suured tänud Aare Adlerile. Väga tubli, professionaalne töö. Sõbralik inimene, kes oskab leida õige strateegia ja viia täide kliendi soovi.

  Anzelika Anufrieva
  Endine Puhangu tänava korteriomanik
 • Müüsin oma korteri Aare Adleriga ja lihtsalt super!! Aare on asjalik, usaldusväärne ning väga professionaalne oma töös. Suhtlus oli kiire ja asjakohane ning ta oli alati väga abivalmis arvestades et kogu korteri müük toimus minu poolt välisriigis olles. Alates korteri müüki panekust, kuulutuse koostamisest, piltidest kuni kaugtõestamisega lepinguni notaris, oli Aare igal sammul ettevalmistunud ning tegutses väga kiiresti. Väga meeldiv kogemus ning kindlasti soovitan Aaret kõigile kes ostavad/müüvad ja kindlasti kasutaksin tema teenuseid tulevikus ka ise. Super teenindus!

  Sandra Suokas
  Endine Katusepapi tänava korteriomanik
 • Было приятно сотрудничать с маклером Aare Adler. Все очень профессионально, быстро и качественно.

  Jekaterina Jakovleva
  Endine Katleri tänava korteriomanik
 • Üritasime ise müüa mingi aeg, aga siis nagu ei tulnud kuidagi välja. Tegime pausi kuulutusega ning pärast panime jälle uuesti müüki.

  Me ei olnud kuidagi huvitatud maakleri teenusest ning suhtusime skeptiliselt. Seejärel aga Aare helistas ja ütles, et tal on klient, kes huvitus majast. Nii saigi koostöö sõlmitud ja hakkasid huvilised käima. Oli sulelisi ja karvaseid, aga lõpuks sai müüdud.

  Aare kohta – kohe väga-väga hea müügimees. Pole ammu kedagi näinud, kes nii pühendunult oma tööd teeb. Oli see päev, õhtu, nädalavahetus – Aare oli kogu aeg olemas! Ta ei jätnud ühelegi kõnele, mailile, sms-le vastamata. SUUREPÄRANE! HEA TÖÖ!

  Janek Altsaar
  Endine Krookuse tee majaomanik